Večeře s Mozartem vaše privátní operní divadlo v Praze

1 mozart_dinner_bellprague.jpg 2 mozart_dinner_bellprague.jpg 3 mozart_dinner_bellprague.jpg 4 mozart_dinner_bellprague.jpg 5 mozart_dinner_bellprague _soup.jpg
Zarezervovat hned
E-ticket on your mobile devices accepted

Vynikající operní zpěváci a hudebníci. Památkově chráněný novobarokní sál v srdci Prahy. Výjimečná kuchyně. Toto vše v historickém centru – srdci staré Prahy. Mozart, hudba a vyjímečná večeře a vy.

Unikátní příležitost zažít vynikající hudební představení - Mozartova hudba a zpěv kombinované s vynikající kuchyní to vše ve výjimečném interiéru sálu Boccacio.

Mozartova opera v atmosféře hořících svíček – spojený s jedinečným kulinářským zážitkem večeře vycházející z českých a rakouských tradic a poslech vynikající Mozartovy hudby. Mozart patří do Prahy, když několikrát navštívil naše město. Vždy poskytuje své fantastické hudební umění.

Již jste někdy měli takovou možnost? Jedinečnou kombinaci - nejznámější árie a duety z opery "Don Giovanni" (světová premiéra v Praze v roce 1787), "Figarova svatba" a "Kouzelná flétna" spolu s neopakovatelnou kuchyní staré Prahy? Teď je ten správný okamžik. Věnujte tento večer své blízké osobě. Umělecký hudební soubor Amadeus Prague je těleso sestaveno z operních zpěváků Státní opery a instrumentalistů Symfonického orchestru pražského rozhlasu, hostují zde rovněž excelentní komorní sólisté ze Salcburku apod. Představení je připraveno v dobových kostýmech. Vraťte se na pár momentů s Mozartem a jeho operami do Prahy na konci 18. století.

Zobrazit více

Vyberte datum a kategorie: