Zaposlouchejte se do klenotů klasické hudby - koncert v privátní Lobkowiczké rezidenci

Lobkowicz Palace LISTEN TO PEARLS OF CLASSICAL MUS _Beethoven Room_IMG_4548_49_50_low res_WEB.jpg Beethoven Room in Lobkowicz Palece Prague Castle.j VKR_3040_low res.jpg Lobkowicz Palace LISTEN TO PEARLS OF CLASSICAL MUS
Zarezervovat hned
E-ticket on your mobile devices accepted

Dovolujeme si vás pozvat na koncert vážné hudby soukromé rezidenci Lobkowiczů na Pražském hradě a případně navštívit galerii umění.

V krásném prostředí koncertního sálu Lobkowiczkého paláce, který je určen přímo pro komorní koncerty, si vyslechněte skladby v podání tria: flétna, viola a klavír. Interpreti patří mezi špičkové sólisty, mnozí jsou členy České filharmonie.

Co můžete u Lobkowiczů zažít? Pokud máte rádi klasickou hudbu – program je sestaven pro housle, klavír a flétnu a zároveň nemáte příliš času, určitě se rozhodněte pro koncert uprostřed dne. Budete mít možnost nahlédnout do Lobkowického paláce na Pražském hradě. Pokud přeci jen více času máte k dispozici, doporučujeme vám lepší variantu – kupte si s KOMBO vstupenku, která vám umožní vstup jak na koncert, tak i do privátní galerie rodu Lobkowiczů, kde máte možnost se seznámit s historií této významné české šlechtické rodiny včetně jejich sbírek obrazů, skla, porcelánu a dalšího umění, vystaveny jsou rovněž hudební nástroje nebo originální skladby Ludvika van Beethovena. K dispozici vám bude i audio průvodce v 8 jazycích. Během prohlídky galerie se vám rovněž naskytne jeden z nejkrásnějších pohledů na Prahu.

Zobrazit více

Vyberte datum a kategorie: